قوانین عمومی

۱- تمامی کاربران باید در هنگام ثبت نام در سایت، از نام واقعی خود استفاده نمایند.

۲- کاربران سایت باید در هنگام ارسال پست در سایت از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده ی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

۳- عنوان سوال باید واضح، کوتاه و مرتبط با محتوا باشد. لطفا از ایجاد سوال‌هایی با کلمات: کمک، کمک فوری، خیلی مهم و سایر عناوین گمراه کننده جدا خودداری فرمایید.

۴- در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی نوشته شده، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

۵- لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود، دسته‌بندی مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در دسته‌ های نامرتبط خودداری نمایید.

۶- لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید، بدین معنی که در صورتی که سوال های گوناگونی دارید، آنها را در چندین موضوع جداگانه مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک موضوع خودداری فرمایید.

۷- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. دقت کنید این سایت، یک سایت عمومیست و افراد با سطوح مختلف مشکلات و سوالاتشان را مطرح می کنند.

فعالیت های ممنوعه

۱- هرگونه فعالیت تبلیغاتی در این سرویس بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد. در موارد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ می باشد!

۲- هرگونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

۳- زبان اصلی این سایت فارسی است و استفاده از زبان انگلیسی (به جز برای اسامی) یا فینگیلیش برای ارائه سوال یا پاسخ ممنوع است.

۴- لطفا هنگام مطرح کردن سوال یا پاسخ در سایت، به مسائل و قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. در ضمن از مطرح کردن موضوعات مربوط به سیاست جلوگیری کنید، در غیر این صورت دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

۵- هرگونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و…) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

۶- هرگونه بی احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. در صورت تکرار قانون شکنی، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت، در جهت تخریب و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی، برای این سایت محفوظ است.

۷- ما با کاربران اسپمر برخورد خواهیم کرد و خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم! تیم با مربی خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که با هدف اشتراک گذاری علم و دانش در سطح وب فعالیت می کنند ، ارزش و اعتبار قائل می شود.

۸- در صورتی که تشخیص داده شود فعالیت های یک کاربر بر خلاف قوانین یا مصالح سایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میکند، دسترسی وی برای همیشه قطع خواهد شد!

۹- هرگونه پست تبلیغاتی غیر مجاز بوده و نویسنده برای همیشه محروم خواهد شد!

۱۰- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد.

۱۱- ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد.

۱۲- از قرار دادن تبلیغ سایت، محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید. در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بودن یک امضا بر عهده مدیران سایت است .

۱۳- ارجاع دادن کاربران به سایر سایت‌ ها، گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی برای جواب دادن به سوالات آن ها، لینک دانلود و… بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

۱۴- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک “شناسه ی کاربری” را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!

۱۵- سرویس پرسش و پاسخ، یک سرویس تخصصی است، رفتار توهین و تحقیر آمیز، رفتار های کودکانه، کل کل، بحث و جدل های بی منطق، دعوا های شخصی و … در آن جایی ندارد!

رفع مسئولیت

۱- مسئولیت تمامی مطالب، فایل ها، تصاویر و… که از طریق سایت رد و بدل می شوند بر عهده ی کاربر فرستنده می باشد و مدیریت سایت در قبال این گونه مسائل هیچ تعهد و تضمینی ندارد.

۲- مدیران و همکاران دسترسی های لازم برای ویرایش و پاک کردن پست ها و محدود کردن کاربران خاطی را دارند و برای فعالیت های مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران نیستند!

۳- مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و ناظرین سایت به عهده ی خود ایشان می باشد و به هیچ وجه نظر و یا مطلب صاحبان سایت نمی باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا می کند.

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

تیم با مربی، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند. در این متن، سیاست‌های «با مربی» در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد بیان شده است.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌های ما و استفاده از بسیاری خدمات ارایه شده در این وب‌سایت‌ها نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد اما برخی موارد یا خدمات نیازمند اطلاعات شخصی شما می‌باشد. تیم ارزدیجیتال در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌شود و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند. در ادامه اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌شود و نحوه جمع‌آوری آن‌ها آمده است.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

الف- اطلاعاتی که شما خود در اختیار ما قرار می‌دهید که شامل موارد زیر هستند:

۱- نام ورودی شما

۲- آدرس پست الکترونیکی شما

ب- برخی اطلاعات دیگر به صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌شود که شامل موارد زیر می‌باشد:

۱- تاریخ و زمانی که وارد سایت ما شده اید و مدت زمانی که در سایت هستید.

۲- صفحات مشاهده شده توسط شما.

۳- آدرس IP کامپیوتر شما.

۴- نام و نسخه سیستم عامل و browser کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows 7/IE 9

۵- اطلاعات استانداردی که توسط browser فرستاده می‌شود.

لازم به ذکر است که این اطلاعات جمع‌آوری شده امکان شناسایی کاربران را برای ما فراهم نمی‌کند. هدف ما از دریافت این اطلاعات استفاده از آنها در تحلیل عملکرد کاربران سایت می‌باشد تا بتوانیم در خدمت‌رسانی بهتر عمل کنیم.

کوکی‌ها

کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که توسط وب‌سایت برای حفظ اطلاعات بر روی کامپیوتر شما قرار می‌گیرند تا با استفاده از آنها از ورود مجدد اطلاعات خودداری شده و در وقت شما صرفه‌جویی شود. اطلاعات به‌دست آمده از طریق کوکی‌ها در شناسایی مراجعه مجدد کاربران کاربرد دارد و موجب می‌شوند کاربران راحت‌تر از سایت بازدید نمایند. همچنین با ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه، نیازمندی‌های شما قابل کشف می‌باشد تا در دستور کار ما قرار گیرد.
لازم به ذکر است که هر شخص به دلخواه می‌تواند کوکی‎ها را در هر زمان از روی سیستم خود حذف نماید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده می‌بایست در زمان مراجعه بعدی دوباره وارد شود.

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث

تیم با مربی خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد؛ به‌جز در مواردی که در قانون ذکر شده باشد و یا با شکایت شاکی خصوصی و حکم دادگاه اطلاعات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گیرد.

تغییرات در بیانیه سیاست حفظ محرمانگی

ما این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم که در هر زمانی این بیانیه را ویرایش نموده و تغییرات خود را اعمال نماییم. در این شرایط کاربر موظف بوده آخرین تغییرات ما را در بیانیه از طریق سایت مشاهده نموده و از آن مطلع شود..

لطفا پاپ آپ را چک کنید.